O nás

Cosmetica s.r.o.

Kořeny společnosti Cosmetica s.r.o. sahají až do roku 1958, kdy byl založen Ústav lékařské kosmetiky Praha. ‚‚Kosmeťák‘‘, jak si ho lidé pojmenovali, soustředil většinu špičkových odborníků Československa, ať šlo o chirurga MUDr. Fahouna, či chemika RNDr. Hanuše nebo kosmetičky paní Knoblochové. Tehdy začal úspěšný vývoj a výroba originální špičkové kosmetiky, ze které je dodnes nejznámější řada založená na vynikajících vlastnostech norkového oleje.

V roce 1993 byla založena akciová společnost Ústav lékařské kosmetiky Praha a. s., která odkoupila státní podnik stejného jména.

V roce 1991 byla založena společnost Cosmetica s.r.o., která po ukončení fungování Ústavu lékařské kosmetiky Praha a. s. v roce 1997 převzala celé know-how výroby kosmetických přípravků Ústavu lékařské kosmetiky Praha a.s., včetně špičkových odborníků na jejich vývoj a výrobu.

Společnost nadále uplatňuje svůj konzervativní přístup, je moderní, nikoli módní a seriózně uvádí na trh jen nejkvalitnější a dokonale ověřené výrobky s cílem naplnění svého dlouholetého motta, které bylo v různých variantách použito řadou českých i světových firem:

 

 

‚‚Jen zdravá pleť je krásná‘‘

Baner 4

 

Zpět do obchodu